Mobilní parní čištění vozidel

Svěřte nám do péče svůj vůz a budete se divit, jak bude zářit čistotou uvnitř i zvenku!

  • Přijedeme na Vámi určené místo, horkou párou, utěrkami z mikrovláken a za použití špičkové autokosmetiky vyčistíme Váš vůz a odjedeme. Po našem čištění je vůz okamžitě suchý včetně interiéru!
  • Čištění párou je ekologické, je totiž potřeba skutečně jen minimálně vody. Při mytí se zároveň vyprodukuje jen minimální množství odpadu. Navíc efektivně odstraňujeme mastnotu, zbytky lepidel, reklamní polepy i žvýkačky ;-)
  • Naše profesionální stroje Optima Steamer jsou ve spojení s vysoce výkoným parním vysávacím nástavcem ideální pro komplexní servis čištění vozidel. V garáži, na parkovišti, na dvoře, na zahradě, v průmyslové hale...prostě kdekoliv potřebujete.
  • Automyčka ani běžné ruční mytí nikdy nemůže dosáhnout tak dokonalého umytí, jako naše unikátní technologie - spojení hloubkového parního čištění, speciálních mikroutěrek a nanotechnologické autokosmetiky. Dejte nám šanci Vás o tom přesvědčit.

Nejčastější otázky k mobilnímu parnímu čištění vozidel

Jaký je rozdíl mezi běžným a parním čištěním?

Rozdíl mezi parním čištěním a konvenčním mytím  je, že parní čistič vytváří pod tlakem páru místo vody. Zatímco snížíte spotřebu vody až téměř na nulu, dostanete mnohem efektivnější výsledek - suchý čistý, a především sterilně ošetřený vůz.

Pro co je parní čištění vhodné?

Parní čištění vozů je vynikající jak pro ploché povrchy karoserie, tak i pro kola, poklice, kola z lehkých slitin a zejména pro těžko dostupná místa, jako jsou prahy a rámy dveří, prostory pod sedadly, odkládací přihrádky, držáky nápojů a různé vypukliny. Páru lze také použít pro čištění motoru, která je mnohem bezpečnější než  vysokotlaké mytí,  protože suchá pára obsahuje skutečně minimum vody a navíc ihned doschne, proto nehrozí poškození elektronických součástek.

Je parní čištění ekologické?

Ano, čištění párou je ekologické, protože je potřeba jen trochu vody a vyprodukuje se jen nevýznamné množství odpadu. Kromě toho, horká pára je silný čisticí prostředek, což znamená, že je často možné úplně vyřadit chemické přípravky.

Co potřebujeme k práci ?

V podstatě nic :-) stačit by nám mělo pouze Vaše auto, motorka, loď. Prostě to, na čem si máme dát záležet. Na druhou stranu uvítáme zásuvku 220V a místo, kde nebudeme nikomu překážet. Zbytek si vozíme ssebou. Čištění probíhá na nepropustné plachtě a případné nečistoty si odvezeme a předáme k ekologické likvidaci.

Certifikát

Z naší práce...

Pro více ukázek naší práce si prohlédněte Galerii.