Proč we4you?

 

Proč ne? Celý profesní život pracuji ve službách, plním požadavky Vás, zákazníků a klientů. Zároveň se zajímám o technické a technologické novinky. Proto Vám nyní představuji tuto nejšetrnější a velmi efektivní technologii parního mytí a čištění.

Záběr použití je skutečně velmi široký. Od zmiňovaného a popisovaného čištění dopravních prostředků, přes vybavení domácnosti, sportovní náčiní a potřeby, až po plně průmyslové využití. A přitom stále jednoznačně nejohleduplnější k životnímu prostředí, zákazníkovi i obsluze.

Pro naše stálé zákazníky zajišťujeme komplexní servis vozových a strojních parků, včetně administrativní podpory, pravidelných STK, servisních prohlídek i revizí. Ve velmi krátkém čase pro Vás připravíme nabídky na koupi vozidla různých značek, stejně tak předložíme varianty financování. Díky letitým prověřeným kontaktům získáváme obratem nejatraktivnější nabídky.

Uvítáme náměty možné spolupráce, nebráníme se téměř ničemu :-)

Jan Novák

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo speciální přání? Neváhejte nás kontaktovat!

we4you rozšiřuje nabídku služeb!

Honza Novák - majitel we4you

Honza Novák - majitel we4you

Ahoj Honzo, tak konečně se zase vidíme, takže, jak je?

Ahoj Filipe, moc rád tě vidím. Vím, že to chvilku trvalo než jsme se sešli, ale popravdě, konec roku 2016 byl pro nás opravdu náročný. Není naším stylem zákazníky odmítat, takže jsme stroje odstavily 23.12. a i mezi svátky ještě probíhalo čištění několika "vánočních dárků" :-)

Tak to mám radost a gratuluji k úspěšnému roku!

Moc děkuju. Byl to náročný, ale úspěšný rok zakončený přípravou několika zajímavých projektů na rok 2017...

Naznačíš ještě trochu víc?

V našem minulém "sloupku" jsem opakoval to, co říkám od začátku. A to, že se nebojíme ničeho a stále rozšiřujeme nabídku toho, co skutečně umíme vyčistit. A v tuto chvíli bych prozradil pouze to, že mech a lišejníky nám nejenom kolem bazénů vážně otravují život ;-)

Dobře, nebudu tedy dále naléhat. Jak fungují stroje, nějaké novinky v tomto směru?

To musím jak se říká zaklepat. Oba naše stroje jsou sice stále v jednom kole, ale díky servisu rozhodně neztrácí na síle a jsou v plné kondici připravené na rozšiřování nabídky. Máme otestováno použití hadic až do 30m, takže jsme schopni čistit sedačky a koberce i v patrech, což byl náš loňský limit. Dosáhneme i do podpalubí velkých lodí, jsme zkrátka ještě mobilnější.

Na tuto otázku se nejvíc těším, co nejzajímavějšího jste čistili od minule?

:-) čekal jsem ji. Bylo toho vážně moc. Krásný bazén obložený ohromnými kameny, travertnitové podlahy, stavby motorek HD, obytné auto s vylitým růžovým vínem, golfové bagy....ale nejzajímavější....už vím ! To byly určitě veteráni mého kamaráda. Krásná Škoda 110 R a Mercedes. Taková jiná práce, s jiným přístupem, ale s fajn pocitem, že pára ničemu neublíží. A čistí!

Díky za povídání. Držím palce do dalšího roku.

Já taky děkuju. A Tobě i všem našim zákazníkům přejeme hodně zdraví a štěstí v roce 2017.

Tazatelem a blízkým přítelem we4you je pan Filip Klor. Tímto mu velice děkujeme :-)


 

Certifikát

Z naší práce...

Pro více ukázek naší práce si prohlédněte Galerii.