Rok ve znamení rozšiřování - we4you má vlastní provozovnu!

Honza Novák - majitel we4you

Honza Novák - majitel we4you

Ahoj Honzo, tak se po necelém roce opět setkáváme, pokládám tedy známou otázku, jak se dneska máš?

Ahoj Filipe, díky, mám se dobře. Čekal jsem, že už budu "bilancovat", jak často a s oblibou uvádí spousta firem, které už toho v tomto ročním období moc nedělají, ale popravdě, opak je pravdou. Ještě jsme se nezastavili!

Tak to je velmi dobrá zpráva! A čím to je?

Na to se samozřejmě nedá jednoduše odpovědět. Ale věřím, že trpělivostí, vytrvalostí a dodržováním vysoké kvality. Zákazník musí být vždy spokojený, to je základ. A z každé zakázky se snažíme odnést si také zkušenost a náměty pro možná zlepšení do budoucna.

 
Dobře, řekni nám, co všechno tedy dokážete, opravdu platí, že umíte vyčistit "všechno"?

Ano, pouštíme se do všeho. A skutečně pára funguje. Spojení vysokého tlaku páry s možností regulace vody a vysoké teploty většinou funguje. A ano, jedná-li se například o motory vysokozdvižných vozíků, které se pohybují v halách v dvou až třísměnném provozu, je třeba použití chemie. Stejně tak u lodí, kde na řasy ze slané, ale i sladké vody také používáme prostředky. Nicméně skutečné minimum, které vrstvu špíny naruší, zbytek opět zařídí pára.

Takže pára toho umí opravdu hodně. Zeptám se, chystáte něco nového?

Chystáme. A rovnou dvě věci :-). Jednak chceme potěšit stále se rozšiřující základnu uživatelů karet Lyoness systému, kde při každém placení získává zákazník automaticky slevu a zároveň vydáváme vlastní edici těchto věrnostních karet! Budeme tak patřit do celosvětově akceptovatelné skupiny obchodníků využívající tento systém.

Lyoness Voucher

Druhou, věřím, že přínosnou novinkou je kamenná provozovna. Jednak kvůli zimě potřebujeme být v teple, ale spousta zákazníků nemá možnost místa, kde můžeme čistit. Zařídili jsme si proto halu v areálu firmy Neos v Malešicích. Po domluvě nám zákazníci vůz přistaví, odjíždí tramvají, případně je odvezeme a odpoledne jim vůz dopravíme, nebo pohodlně přijedou opět MHD.

Ještě pracujeme na jejím dovybavení, ale brzo ji všem představíme.

 
Jaké zakázky, co nejzajímavějšího jste čistili?

Těžko můžu vyjmenovat všechno. Ale určitě zajímavá práce jsou již zmiňované "ještěrky". Jo, je to "černá" práce, ale provádíme ji tak, že veškerou špínu absorbují rohože, které odvezeme a ekologicky necháme zlikvidovat. Celá zakázka se provádí na nepropustné plachtě, nezbyde tedy po nás ani flíček :-).

Lodě jsou velmi zajímavá práce. Prokousáváme se od horní paluby, přes chromové zábradlí, schůdky, dřevěné obložení až po impregnaci kožených sedaček.

Hodně fajn, ikdyž zároveň náročné na obezřetnost jsou letadla. Tam jde zejména o koberce, sedadla, čalounění boků a stropu, ale je třeba brát na zřetel velké množství elektroniky.

Hodně nás baví kamiony. Bereme je zároveň jako posilovnu. Lezete nahoru, dolů, nahoru, dolů...

Čistíme i sanitky, pára čistí sterilně, likviduje mikroby, bakterie a dostane se všude, pro tyto vozidla ideální.

Do výčtu určitě patří bazény, motocykly, ale i kožené sedačky, tepování koberců, židle a stoly ve veřejných prostorách a mnoho a mnoho dalšího...

 
Vidím, že nezahálíte. Popřeji tedy hodně štěstí, zdraví a někdy zase nashledanou. A s autem tedy přijedu v úterý :-)
 

Díky. Hezký den i Tobě.